مهارت های بازی انفجار

ترفند های بازی انفجار

در ابتدا شما باید آموزش های لازیم را برای بازی انفجار که در همین سایت ارائه شده است را بطور کامل فرا بگیرید تا با ترفند های آن بتوانید مهارت خود را تکمیل کنید.

 

ترفند بازی انفجار

در ابتدا شما باید به دنبال بهترین و معتبر ترین سایت انفجار برای شرط بندی با خیالی راخت باشید که دزدی از شما صورت نگیرد.

گام های موفقیت در این بازی به صورت زیر است

  • شروع و استارت از مبالغ کم و ضرایب کم
  • استراحت بین دست های مختلف
  • طمع نکردن

 

ترفند بازی انفجار

 

مهارت در بازی انفجار

1.ضرایب قبلی را نگاه کنید

همیشه به دنبال ضزایب بسیته شده در دسته ها و راند های قبلی بازی باشید و میتوانید آنها را راحت در همان سایت انفجار پیدا کنید و به کمک آن میتوانید شانس خود را برای بردن در ضریب بالاتر افزایش دهید. به طور مثال اگر 3 دست ضریب زیر 2 بسیته شده بود بدانید که به احتمال 70 درصد این راند بیسنر از 2 میرود.

 

2.به مبالغ شرکت کنندگان توجه کنید

مهم ترین کار در بازی انفجار توجه به مبالغ گذاشته شده توسط دیگر بازیکنین و شرکت کنندگان سایت است زیرا اگر همه مبالغ بالا باشد با توجه به میانگین سایت، ضریب بازی روی اعداد پایین بسته میشود و این میتواند به شما ضرر برساند.

 

3.چت و مکالمه های سایت را بخوانید

همیشه سعیتان بر این باشد که چت های آنلاین سایت بازی را بخوانید زیرا میتوانید از ضرایب دست های قبلی بازی آگاه شوید. همچنین ممکن است در آنجا یک ففرد حرفه ای و با تجربه مطلبی را بین کند که کسی به آن پی نبرده است و مثلا بگوید که این دست ضریب بالا بسته میشود و میتواند کمک شایانی به شما بکند.

 

4.چند دست به عنوان بیننده بازی انفجار را دنبال کنید

هم برای کسب تجربه و نحوه انجام بازی به صورت بهتر و هم برای مطلع شدن از ضرایب بازی بهتر است چند دست را در سایت انفجار ببینید تا بتوانید آنالیز های بخصوصی را انجام دهید.

 

بازی انفجار

 

اپلیکیشن انفجار

امروزه اپلیکیشنی برای این بازی در سیستم عامل اندروید بوجود آمده است که شما میتوانید با استفاده از آن تجربه و مهارت خود را در زمینه انفجار بالا ببرید تا به راحتیه هر چه تمام پول های زیادی را در چند دقیقه بدست آورید.

 

برچسب ها: بدون برچسب
0

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *